SubiektGT

Subiekt GT

Subiekt GT to program handlowo-magazynowy napisany z myślą o firmach, które poszukują sprawnego systemu wspomagającego obsługę sklepu, działu handlowego, punktu usługowego, rzemieślniczego, itp.

Subiekt GT jest następcą znanych w Polsce systemów firmy InsERT: Subiekta 4, Subiekta 5 i Subiekta dla Windows. Dzięki bogatej funkcjonalności i prostej, intuicyjnej obsłudze, program sprawdza się w każdej sytuacji. Zastosowane technologie i rozwiązania biznesowe sprawiają, że Subiekt to najczęściej wybierany program do wspomagania sprzedaży.

Subiekt GT jest sprawnym i szybkim narzędziem wyposażonym w najnowsze rozwiązania interfejsowe czyniące go programem bardzo wygodnym i przyjaznym dla użytkownika. Jednocześnie jego uniwersalność i możliwości konfiguracji czynią go produktem dla każdego.

Subiekt GT jest częścią linii InsERT GT, która zawiera również Rachmistrza GT – program do prowadzenia księgowości w formie książki przychodów i rozchodów lub ewidencji podatku zryczałtowanego, Rewizora GT – program do prowadzenia księgi handlowej, Gratyfikanta GT – system kadrowo-płacowy oraz Gestora GT – system zarządzania relacjami z klientami. Silnik bazy danych zastosowany w programach linii InsERT GT to Microsoft SQL Server, który jest dostarczany w bezpłatnej wersji Express Edition.

Podstawowe możliwości Subiekta GT:

 • Obsługa wszystkich dokumentów handlowych i magazynowych;
 • Kartoteki kontrahentów, zawierającej również informacje typu CRM; możliwość definiowania rubryk z dodatkowymi danymi;
 • Kartoteki usług, towarów, kompletów i opakowań zwrotnych z rozbudowaną kalkulacją cen (10 poziomów cen sprzedaży, w tym ceny walutowe);
 • Rozdział dokumentów magazynowych i handlowych, pojedyncze lub zbiorcze generowanie faktur do dokumentów WZ itp.; automatyczne generowanie dokumentu WZ do faktury sprzedaży oraz PZ do faktury zakupu;
 • Obsługa płatności gotówkowych, przedpłat, płatności kartą kredytową oraz sprzedaży kredytowanej;
 • Obsługa zamówień z rezerwacją towarów oraz fakturami zaliczkowymi;
 • Rozbudowana obsługa rachunków bankowych (złotówkowych lub walutowych) z operacjami wpłaty, wypłaty i transferu (plus opłaty prowizyjne, wyciągi, itp.);
 • pełna obsługa rozrachunków (należności i zobowiązań), w tym rozrachunków wielowalutowych;
 • Różnorodne zestawienia, raporty i analizy; możliwość tworzenia własnych raportów;
 • Obsługa urządzeń zewnętrznych (kasy fiskalne, drukarki fiskalne, wagi etykietujące, czytniki kodów kreskowych);
 • Integracja z systemem zarządzania relacjami z klientami (CRM) Gestor GT;
 • Integracja z księgą przychodów i rozchodów Rachmistrz GT oraz systemem finansowo-księgowym Rewizor GT.
 • Integracja z systemem rezerwacji zarezerwuj.pl

Użytkownikom, którzy chcieliby dopasować Subiekta GT do specyficznych potrzeb, polecam Sferę dla Subiekta GT – to specjalny moduł umożliwiający rozbudowę systemu sprzedaży. Funkcjonalność Subiekta GT poszerzą również dodatkowe pakiety – niebieski PLUS dla InsERT GT, zielony PLUS dla InsERT GT i czerwony PLUS dla InsERT GT.

Połączenie Subiekta GT z vendero oraz Sello otwiera całkiem nowe możliwości poszerzenia rynku zbytu. Towary z Subiekta GT mogą być sprzedawane w internecie – zarówno w sklepie internetowym (vendero), jak i na aukcjach (Sello).